Välj en sida

Vi finns nära dig.

För att finnas nära våra kunder har vi öppnat kontor på flera platser i landet.
Hör av dig till oss så berättar vi mer om vad vi kan erbjuda!

Kalmar

Adress:
Lenanders Grafiska
Skeppsbron 5
392 31 Kalmar
Sverige

Kontakta oss för en offert på din nästa trycksak

Eva Karlsson

Eva Karlsson

Säljare/offert

0480 44 48 04
070 886 34 30
eva@lenanders.se

Niclas Ohlsson

Niclas Ohlsson

Projektledare/offert

0480 44 48 14
070 199 35 30
niclas@lenanders.se

Maggis Carlsten Åkerlind

Maggis Carlsten Åkerlind

Projektledare/offert

0480 44 48 15
070 199 20 70
maggis@lenanders.se

Peter Johanson

Peter Johanson

Projektledare/offert

0480 44 48 05
peter@lenanders.se

Angelos Patlis

Angelos Patlis

Offert/Kalkyl

Stockholm

Besöksadress:
Flygfältsgatan 26
128 30 Skarpnäck

Kontakta oss för en offert på din nästa trycksak

Lars "Larsa" Uddenholm

Lars "Larsa" Uddenholm

Säljare/projektledare

070 – 715 50 00
larsa@lenanders.se

Oscar Laraue

Oscar Laraue

Projektledare/offert

070-792 66 96
oscar@lenanders.se

Västervik

Kontakta oss för en offert på din nästa trycksak

Eva Karlsson

Eva Karlsson

Säljare/offert

0480 44 48 04
070 886 34 30
eva@lenanders.se

Kontakta oss för en offert på din nästa trycksak

Adress:
Lenanders Grafiska
Skeppsbron 5
392 31 Kalmar
Sverige

Eva Karlsson

Eva Karlsson

Säljare/offert

0480 44 48 04
070 886 34 30
eva@lenanders.se

Niclas Ohlsson

Niclas Ohlsson

Projektledare/offert

0480 44 48 14
070 199 35 30
niclas@lenanders.se

Maggis Carlsten Åkerlind

Maggis Carlsten Åkerlind

Projektledare/offert

0480 44 48 15
070 199 20 70
maggis@lenanders.se

Peter Johanson

Peter Johanson

Projektledare/offert

0480 44 48 05
peter@lenanders.se

Angelos Patlis

Angelos Patlis

Offert/Kalkyl

070 375 77 10
angelos@lenanders.se

Kontakta oss för en offert på din nästa trycksak

Besöksadress:
Flygfältsgatan 26
128 30 Skarpnäck
Lars "Larsa" Uddenholm

Lars "Larsa" Uddenholm

Säljare/projektledare

070 – 715 50 00
larsa@lenanders.se

Oscar Laraue

Oscar Laraue

Projektledare/offert

070-792 66 96
oscar@lenanders.se

Kontakta oss för en offert på din nästa trycksak

Anderstorp 
Box 31
334 21 Anderstorp

Besöksadress:
Allégatan 47
334 33 Anderstorp

Claes Aronsson

Claes Aronsson

Offert/Kundansvarig

0480 44 48 17
070 687 71 73
claes@lenanders.se

Kontakta oss för en offert på din nästa trycksak

Eva Karlsson

Eva Karlsson

Säljare/offert

0480 44 48 04
070 886 34 30
eva@lenanders.se

Bankuppgifter:

Org.nr: 556323-6776

Bankgiro: 237-4593
Moms/VAT: SE556323677601

 

IBAN:SE6912000000013790159794
SWIFT: DABASESX

Climate partner logotype
Logotype Svanen, PEFC, FSC, Rainforest Alliance
Lenanders ISO-certifikationer